Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, które w szybki sposób usuną te problemy i wydatnie poprawią komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane są w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przerosnąć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej i zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle szybka, Czas gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie całego układu moczowego.
Rezultatem jest polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wrocław

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Motive A1 Podręczni

Nauka, informacje, potrzeba.. wszystko to jest kompetencją życia. Nauka adekwatnie ...